Serwis warsztat samochodowy mechanik auto serwis bosch rydułtowy
Polityka prywatności
Naprawa samochodów klimatyzacji czyszczenie filtrów śląskie
Elektronika samochodowa diagnostyka komputerowa rydułtowy
Polityka prywatności serwisu www.sanecznik.eu

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług .
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Sanecznik Bosch Service z siedzibą ul. Raciborska 496, 44-280 Rydułtowy, NIP: 6471003610

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
6. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacji
7. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
8. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
9. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
10. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
11. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.sanecznik.eu Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.
Naprawa przegląd samochodów elektrycznych hybrydowych rydułtowy
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, wykorzystując przy tym nowoczesny sprzęt diagnostyczny.
Kontakt
Przegląd naprawa samochodów hybrydowych elektrycznych śląskie
Raciborska 496, 44-280 Rydułtowy
Wymiana sprzedaż części opon remont silnika wodzisław śląski
+48 512 004 400
Serwis warsztat samochodowy mechanik auto serwis bosch rydułtowy
sanecznik@bosch-service.pl
Liczba odwiedzin:
004928
Nawigacja
Naprawa samochodów klimatyzacji czyszczenie filtrów śląskie
Copyright 2023 © Sanecznik Bosch Service 2023 Projekt i wykonanie  Elektronika samochodowa diagnostyka komputerowa rydułtowy
 WGB-Group
Serwis samochodowy, Warsztat samochodowyMechanik, Bosch, Wymiana części, Auto serwis, Naprawa samochodów, Naprawa klimatyzacji, Wymiana opon, Diagnostyka komputerowa, Elektronika samochodowa, Czyszczenie filtrów, Remont silnika, Naprawa samochodów elektrycznych, Naprawa samochodów hybrydowych, Przegląd samochodów elektrycznych, Przegląd samochodów hybrydowych, Przeglądy techniczne, Sprzedaż części, Rydułtowy, Wodzisław śląski, Śląskie


test

Naprawa przegląd samochodów elektrycznych hybrydowych rydułtowy Przegląd naprawa samochodów hybrydowych elektrycznych śląskie Wymiana sprzedaż części opon remont silnika wodzisław śląski Serwis warsztat samochodowy mechanik auto serwis bosch rydułtowy